TOP 5 najciekawszych gier na smartfona w 2019 roku

Rozwój technologiczny i telefoniczny sprawił, że sprzęty mobilne są coraz lepszej jakości. Co więcej, ich wydajność jest już zbliżona nawet do komputerów stacjonarnych. To z kolei sprawia, że na popularności zyskują gry przeznaczone właśnie dla telefonów komórkowych. Początek roku 2019 obfitował w wiele ciekawych tytułów. Przekonajmy się, jakie gry obecnie cieszą się największą popularnością.

5. Dream Wedding Planner - Dress & Dance Like a Bride

Jest to tytuł głównie dla najmłodszych użytkowniczek urządzeń mobilnych, choć i kobiety potrafią nieźle się wkręcić przy organizacji wirtualnego ślubu. W tej grze właśnie o to chodzi, by ze wszystkimi szczegółami zorganizować jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą uroczystość dla kobiety. Gracz ma za zadanie uzgodnić najdrobniejsze szczegóły, tak by zdążyć z organizacją na czas.

4. SpongeBob Moves In

Tego stworka zna chyba każdy, zwłaszcza osoby młode. Dlatego jak tylko SpongeBob Moves In wyszło w formie gry na smartfony, stało się jasne, że ten pomysł nie może nie wypalić. Zadanie jest na pozór proste i polega na odpowiednim zaopiekowaniem się podwodnym miasteczkiem, w taki sposób by nikomu niczego nie brakowało. Dostatnie i przyjemne życie w gospodarczym prosperity dla naszego SpongeBoba i jego kolegów powinno być priorytetem!

3. Looney Tunes World of Mayhem - Action RPG

Kolejna animowana produkcja 2D w zestawieniu. Tym razem w akcji Królik Bugs, Kaczor Duffy i Marsjanin Marvin, czyli postaci, które królują na ekranach od wielu, wielu lat wytaczając wobec siebie ciężkie działa. Gracz w tej grze kieruje drużyną postaci znanych z bardzo popularnych bajek i bije się z innymi bohaterami. Ważne, że w przypadku tej gry nie liczy się tylko refleks i szczęście, ale przede wszystkim odpowiednia strategia i taktyka przeprowadzania walk.

2. Ski Jump Mania 3

Tej gry nie mogło zabraknąć w zestawieniu, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę porę roku oraz jakże popularne w naszym kraju skoki Narciarskie. Kto z nas nigdy nie „grał w Małysza” niech podniesie rękę. Wraz z rozwojem grafiki i możliwości naszych telefonów stworzono symulator, który świetnie odzwierciedla prawdziwe poczynania skoczków. W Ski Jump Mania 3 poza skokami, możemy także ulepszać nasz strój oraz narty, tak by być coraz lepszym zawodnikiem

1. Brawl Stars

Pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych gier w tym roku trafia do Brawl Stars. Na pozór prosta gra 2D daje nam wiele radości i emocji, które potęguje fakt, że gramy z użytkownikami z całego świata! Sama gra polega na szybkich bitwach rozgrywanych na wielu planszach, które są na tyle małe, że nie wybaczają żadnych błędów.